Вам потрібен верстальник, який не займає місця у Вашому офісі і не потребує зарплати? Звертайтесь будете задоволені!

Дизайн

   На цій сторінці можна подивитись приклади дизайнерських робіт. Тут виставляються не оплачені роботи, на які замовник не має ніяких прав. Таким чином клієнтам не завдається а ні матеріальних, а ні моральних збитків.
Кожна дизайнерська робота повинна бути унікальною, тому побачивши, зразки робіт не поспішайте складати остаточне враження. Можу запевнити, що підхід до кожної роботи індивідуальний і професійний з урахуванням потреб і інтересів майбутніх читачів чи клієнтів.

Отже схема роботи така:
   1. Ви дзвоните і описуєте роботу або відправляєте опис по E-mail або  заповнююте форму.
   2. Наступного дня отримуєте приблизну вартість робіт.
   3. Якщо Вас влаштовує попередня ціна, я приїжджаю до Вас в офіс; після перегляду матеріаліві з'ясування інших подробиць, ми складаємо остаточну ціну.
   4. Через 1 - 10 днів (за домовленістю) я представляю Вам  черновий макет. Якщо він Вам сподобается див. п. 5, якщо ні - ми потиснемо один одному руки і побажаємо успіхів.
   5. Укладаємо Угоду і Ви перераховуєте 30-50% від вартості робіт на розрахунковий рахунок.
   6. В термін обумовлений Угодою Ви отримуєте готову роботу та перераховуєте залишок грошей, після цього Вам повертаються надані матеріали.

   Дизайн прайс листів: від простих ч/б (суто ділові для фахівців) до дуже складних кольорових (для широкої маси населення) від 10 до 300 грн.


   Виготовлення рекламних блоків:

1/4, грн
1/2, грн
A4, грн
ч/б
від 20
від 30
від 50
2 кольори
від 30
від 50
від 80
4 кольори
від 100
від 120
від 200

Реклама розробляється з урахуванням інтересів контингента, для якого вона назначена.

   Розробка обкладинки: чорно-білі та кольорові обкладинки книжок, буклетів, альбомів, журналів та ін. від 100 грн, розробка шаблона для серії книжок чи журнала (газети) від 400 грн.

    Виготовлення буклетів: простих та складних, розважальних та ділових, з виставок, зображень природи, архітектури, дизайна інтер'єрів тощо, від 400 грн.
Можлива підготовка Виконавцем матеріалів для буклета, виїзд на місце для фотозйомки.

   Дизайн журналів : дизайн за встановленим шаблоном (наступний номер) - від 15 грн/стор, розробка дизайна (перший номер) - від 50 грн/стор.


Видавництво
   Припустимо, у Вас є рукопис (статті, матеріали) і гроші на видання книги (журналу), але Ви ніколи не стикалися ні з підготовкою до друку, ні з друком, а тим більше з реалізацією друкованих видань. Тоді заходьте на сторінку "Замовлення", заповніть форму, де обов'язково вкажіть всю можливу інформацію про видання: зміст, наявність графіки, кількість сторінок, формат, папір, тираж, якість і оформлення політурки, і через день - два отримаєте попередній розрахунок. В деяких випадках я можу взяти на себе реалізацію чи розповсюдження тиражу (досвід роботи на ринку книготоргівлі складає більше 13 років).
   Замовлення на друк приймаються тільки при замовленні верстки чи дизайна.

Web-дизайн
   Оплата готівкою при отриманні або передплата на розрахунковий рахунок. Мінімальна ціна розробки сторінки 100 грн. Звертайтесь.

назад


Навігація по странкам ресурса AVdov
Аспекти Вссвіту:
(взаимодія світів)
Політичний огляд:
СМО (будівельні машини):
Видавництво і поліграфія :
Галерея фотографій:

Головна сторінка Небо Нічь Ранок і Вечір Собака та інші тварини Природа Київ Приколи Революція

2004© AVdov ™ Please report any malfunction on this site to webmaster@avdov.com